Hakkımızda

Bizi Tanıyın

Sektöründe lider olma hedefi ile, 20 yılı aşkın bilgi birikimi ve deneyimini tek çatı altında toplama kararı alan Referans Plastik ve Kalıp San. Tic. Ltd. Şti. 2018 yılında kuruluşunu gerçekleştirmiştir.

İleri düzey teknolojiye sahip makinaları ve profesyonel hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön plana taşımıştır.

Tüm süreçlerde performans sağlayan çözümler, başarılı teknik uygulama, yüksek hassasiyet ve kaliteyi önemseyen Referans Plastik ve Kalıp, dinamik kadrosu ile güvenilir hizmet vermektedir.

Yüksek üretim hacmine sahip kalıphanemizde aydınlatma, otomotiv, havalandırma, elektrik-elektromekanik, beyaz eşya, oyuncak ve mobilya gibi birçok farklı sektöre ve bu sektörlerdeki ulusal ve uluslararası birçok tanınmış tesise hizmet vermekteyiz.

Kaliteli, yenilikçi üretimimiz ve gösterdiğimiz yoğun emeğimizle, sektörün ülkemizdeki gelişimine bulunduğumuz katkının ve ülke ekonomisine kazandırdığımız değerin gururunu yaşıyoruz.

Sürekli Gelişim ve Yenilikçilik
Geliştirme ve iyileştirme kültürüne inancımızı üretim sistemimizin temeline yerleştirip, yaptığımız çalışmaları bu bilinç ile sürekli ele alarak, hep daha iyisini hedefleyen bir üretim ekibi olmak hedefiyle, deneyimli ve sürekli eğitime önem verip, yaratıcı çözümler üretiyor, ülkemize ve dünyamıza artı değer katıyoruz.

Misyonumuz

  • Deneyim ve tecrübemiz ile en iyisi için daha çok çalışmak
  • Kaliteyi standartımız haline getirmek
  • Her zaman profesyonel çözümler sunmak
  • İleri teknoloji ile kusursuz üretim gerçekleştirmek
  • Sektörün lideri haline gelmek

Tesisimiz